Krok 1 Krok 2 Krok 3 Krok 4

Vyberte si z nabídky našich služeb

Maturitní plesy

Osvětlení maturitního plesu kompletní

Rozsviťte svůj maturitní ples! Osvětlení je nedílnou součástí každého plesu a fotky budou vypadat super! Kompletní osvětlení maturitního plesu zejména do sálů, které nedisponují žádnou vlastní osvětlovací technikou. Plnobarevné osvětlení tanečního parketu a jeviště, efektová světla nad jevištěm, sledovací reflektor, mlhostroj a obsluha celé aparatury.

Cena
18 500 Kč

Počet:


Osvětlení maturitního plesu doplňkové

Rozsviťte svůj maturitní ples! Osvětlení je nedílnou součástí každého plesu a fotky budou vypadat super! Doplňkové osvětlení maturitního plesu zejména do sálů, které disponují základní osvětlovací technikou a my jej doplníme. Plnobarevné osvětlení tanečního parketu a jeviště, efektová světla nad jevištěm, sledovací reflektor, mlhostroj a obsluha celé aparatury.

Cena
8 900 Kč

Počet:


Speciální UV osvětlení

Speciální UV osvětlení vhodné jako efekt k nevšednímu předtanční nebo neotřelému půlnočnímu překvapení. Oslňte vaše hosty něčím novým!

Cena
4 500 Kč

Počet:


Scénografie osvětlení

Načasování světel a jejich barvy jsou důležité! Předprogramování světelné scény předtančení přesně dle požadavků Vašeho choreografa.

Cena
3 000 Kč

Počet:


Video projekce

Ukažte svým hostům Vaše fotky z dětství, ze školního prostředí nebo promítněte maturitní intro klip. Zajistíme dataprojektor o vysoké svítivosti 5500 lumenů a projekční plátno 4x3 metry veliké včetně počítače a obsluhy.

Cena
5 000 Kč

Počet:


Ozvučení maturitního plesu včetně zvučení kapely

Ozvučení sálu včetně zvučení kapely. 4kW aparatura, mixážní pult, bezdrátové mikrofony, CD/USB přehrávače a kompletní vybavení pro kapelu včetně zvukaře.

Cena
12 500 Kč

Počet:


Ozvučení maturitního plesu bez zvučení kapely

Ozvučení sálu bez zvučení kapely. 4kW aparatura, mixážní pult, bezdrátové mikrofony a CD/USB přehrávače včetně obsluhy.

Cena
9 000 Kč

Počet:


Vertikální mlhy CO2 ★

Doplňkový efekt, který udělá z Vašeho šerpování nezapomenutelnou show! Vylepšete svůj nástup o efekt vertikální mlhy po obou strnách červeného koberce, který ohromí diváky v sále a Vaše fotky udělá jedinečnými.

Cena
4 000 Kč

Počet:


Vertikální jiskry ★

Doplňkový efekt, který udělá z Vašeho šerpování nezapomenutelnou show! Vylepšete svůj nástup o efekt vertikálních jisker po obou strnách červeného koberce, který ohromí diváky v sále a Vaše fotky udělá jedinečnými.

Cena
5 500 Kč

Počet:


Plazivá mlha ★

Doplňkový efekt, který udělá z Vašeho nástupu na šerpování nezapomenutelnou show! Nebo obohaťte své předtančení o efekt přízemní plazivé mlhy, který ohromí diváky v sále a Vaše fotky udělá jedinečnými.

Cena
5 000 Kč

Počet:


Osvětlení přístupové chody a foyer ★

Hosté jdou za světlem! Překvapte originálním a stylovým osvětlením přístupovychých prostor do sálu a nalaďte hosty na stylovou atmosféru vašeho plesu.

Cena
6 000 Kč

Počet:


Produkce maturitního plesu

Maturák bez starostí a v klidu! Sestavíme program plesu, podklady pro moderátora, zvukaře a provozovatele sálu, se vším Vám poradíme a vy ve třídě nemusíte nic řešit. Prostě ples na klíč.

Cena
5 000 Kč

Počet:


Kreativní produkce maturitního plesu ★

Nadstandardní služba. Chcete svůj maturák jinak a originálně? Kreativně Vám sestavíme celý maturitní plesu, vč. jedinečného tématu, propracovaných dekorací a rozsáhlého poradenství – záruka jedinečného zpracování Vašeho vysněného večera.

Cena
8 000 Kč

Počet:


Koordinace maturitního plesu

Chcete si večer užít naplno s naprostou jistotou, že vše klapne a mít vedle sebe silnou oporu? Poskyteneme Vám koordinátora, který bude řídit program večera vč. vystupujících, kapely a moderátora. Maturitní ples bez starostí a v klidu.

Cena
6 000 Kč

Počet:


Předání sálu

Nezdržujte se po ukončení Vašeho plesu a jděte rovnou na mazec, o vše ostatní se postaráme za Vás. Převzetí a předání sálu bez nutnosti přítomnosti maturantů v sále.

Cena
1 900 Kč

Počet:


Odvoz zbylých věcí

Neobtěžujte se stěhovaním a uklízením zbylých věcí po ukončení Vašeho plesu a jděte rovnou na mazec, my vše uděláme za Vás. Odvezeme všechny zbylé a zapomenuté věci do našeho skladu a následně dle domluvy vše přivezeme k Vám ke škole nebo kamkoliv budete chtít.

Cena
3 000 Kč

Počet:


Kapela Dance Band Plzeň

Malý taneční orchestr vhodný k hudební produkci na jakoukoliv společenskou akci.

Cena
22 000 Kč

Počet:


Kapela Jenny CZ

Čtyřčlenná kapela Jenny CZ hraje moderní i klasické nejen plesové skladby. Vhodná na ples, svatbu nebo firemní akci.

Cena
23 000 Kč

Počet:


Kapela Bride Band

Velká kapela s moderním repertoárem, která uspokojí všechny generace posluchačů na vašem plese, svatbě nebo firemní akci.

Cena
30 000 Kč

Počet:


Kapela Simply Cover Band

Malý taneční orchestr, který má v repertoáru klasické i moderní hity.

Cena
27 000 Kč

Počet:


Moderátor Jiří Pelnář

Jiří Pelnář je skvělým moderátorem nejen maturitních plesů. Jeho osobitý přístup a sympatické vystupování provede Vaše hosty celým večerem.

Cena
20 000 Kč

Počet:


Moderátor Luděk Holý

Luděk Holý je sice méně mediálně známý moderátor, ale o to více dokáže Váš maturitní ples obohatit kvalitním mluveným slovem, individuálním přístupem a někdy dokonce i bonusovým pěveckým vystoupením.

Cena
12 000 Kč

Počet:


DJ po celý večer maturitního plesu

Udělejte svůj ples netradičně a pozvěte si místo kapely DJ, který Vám zahraje vše, co si budete přát. Optimální varianta i pro menší maturitní plesy.

Cena
10 000 Kč

Počet:


DJ na maturitní ples po půlnoci

Rozjeďte po půlnočním překvapení na Vašem maturitním plese zábavu, na kterou budete všichni ještě dlouho vzpomínat! Zajistíme Vám DJ, který Vám sedne. Čas produkce od půlnoci do konce plesu - obvykle do 2:00.

Cena
3 000 Kč

Počet:


Choreograf

Zajistíme Vám choreografa, který s Vámi nacvičí nezapomenutelné předtančení Vašeho maturitního plesu a věřte, bude to zábava!

Cena
Individuální

Počet:


Balonková brána

Vyřešte výzdobu snadno a rychle! Balonková brána 3 metry vysoká a 2 metry široká na dvou pevných podstavcích zaujme. Zajimavý doplněk Vaší akce, který vypadá super! Barvy balonků dle přání možno modifikovat, možná kombinace až 4 barev ve spirále.

Cena
3 500 Kč

Počet:


Balonkový sloup

Vyřešte výzdobu snadno a rychle! Balonkový sloup 2 metry vysoký na pevném podstavci ozdobí místo konání vaší akce nebo jeho přístup. Barvy balonků dle přání možno modifikovat, možná kombinace až 4 barev ve spirále.

Cena
1 400 Kč

Počet:


Balonkové písmeno

Vyřešte výzdobu snadno a rychle! Balonky ve tvaru písmen v různých barvách o výšce cca 1m jasně dají hostům vědět, co jím chcete říci. 

Cena
300 Kč

Počet:


Grafický návrh vstupenek

Nevíte si rady s grafikou? Sestavíme Vám grafický návrh vstupenek na maturitní ples přesně dle tématu a Vašich představ.

Cena
1 500 Kč

Počet:


Tisk vstupenek jednostranně

Pozvěte své hosty na Váš maturitní ples stylově! Tisk vstupenek o rozměru 200x50 mm jednostranně barevně na 200g křídový papír. Nezahrnuje grafický návrh. Cena za jeden kus.

Cena
5 Kč

Počet:


Tisk vstupenek oboustranně

Pozvěte své hosty na Váš maturitní ples stylově! Tisk vstupenek o rozměru 200x50 mm oboustranně barevně na 200g křídový papír. Nezahrnuje grafický návrh. Cena za jeden kus.

Cena
7 Kč

Počet:


Grafický návrh pozvánek

Nevíte si rady s grafikou? Sestavíme Vám grafický návrh pozvánek na maturitní ples přesně dle tématu a Vašich představ.

Cena
5 000 Kč

Počet:


Tisk pozvánek A5

Pozvěte své hosty na Váš maturitní ples stylově! Tisk pozvánek ve formátu A5 jednostranně na 200g křídový papír. Nezahrnuje grafický návrh. Cena za jeden kus.

Cena
9 Kč

Počet:


Tisk pozvánek A6

Pozvěte své hosty na Váš maturitní ples stylově! Tisk pozvánek ve formátu A6 jednostranně na 200g křídový papír. Nezahrnuje grafický návrh. Cena za jeden kus.

Cena
6 Kč

Počet:


Grafický návrh maturitních novin

Nevíte si rady s grafikou?
Sestavíme Vám grafický návrh maturitních novin přesně dle tématu a Vašich představ.

Cena
7 000 Kč

Počet:


Grafický návrh unikátních maturitních novin ★

Nadstandardní služba. Chcete prostě něco extra? Něco, čím se odlišit? Máme pro Vás grafický návrh naprosto originálních maturitních novin, které si koupí každý!

Cena
9 000 Kč

Počet:


Tisk maturitních novin kombinovaný

Kombinovaný tisk maturitních novin. Titulní a zadní strana barevně, vnitřní strany černobíle. Formát svazku A4, 24 stran na 80g papíru vč. vazby. Cena za jeden kus.

Cena
70 Kč

Počet:


Tisk maturitních novin barevný

Barevný tisk maturitních novin formátu svazku A4, 24 stran na 80g papíru vč. vazby. Cena za jeden kus.

Cena
78 Kč

Počet:


Tisk maturitních novin černobílý

Černobílý tisk maturitních novin formátu svazku A4, 24 stran na 80g papíru vč. vazby. Cena za jeden kus.

Cena
49 Kč

Počet:


Sólo řezané květiny

Květina je ozdobou každé maturantky! Řezané sólo květiny dle výběru (obvykle růže) pro maturantky, doprovody maturantů apod. Barva dle výběru. Cena za jeden kus.

Cena
89 Kč

Počet:


Kytice

Vyjádřete díky těm, kteří si to zaslouží. Kytice květin dle výběru v hodnotě 500 Kč pro třídní učitělku, ředitelku školy nebo choreografku. Dle přání možno modifikovat cenu, velikost i vzhled kytice. 

Cena
600 Kč

Počet:


Skleničky s nápisem Maturant

Vzpomínka, která Vám bude Váš velký den připomínat celý život. Gravírované skleničky s nápisem "Maturant". Vzhled skleničky možno vybrat z našeho katalogu. Cena za jednu sklenici vč. nápisu.

Cena
155 Kč

Počet:


Skleničky s nápisy Maturant a Vaším jménem

Vzpomínka, která Vám bude Váš velký den připomínat celý život. Gravírované skleničky s nápisy "Maturant" a Vaším jménem. Vzhled skleničky možno vybrat z našeho katalogu. Cena za jednu sklenici vč. nápisů.

Cena
180 Kč

Počet:


Maturitní šerpy s nápisem Maturant vpředu

Důkaz, že večer patří Vám! Šerpy s nápisem "Maturant" vpředu délky 2 m a šířky 11 cm. Barva, design i nápis možno modifikovat dle našeho katalogu. Cena za jednu šerpu.

Cena
155 Kč

Počet:


Maturitní šerpy s nápisy Maturant vpředu a Vaším jménem vzadu

Důkaz, že večer patří Vám! Šerpy s nápisem "Maturant" vpředu a unikátním jednoslovným nápisem vzadu dle přání (většínou jméno nebo přezdívka) délky 2 m a šířky 11 cm. Barva, design i nápisy možno modifikovat dle našeho katalogu. Cena za jednu šerpu.

Cena
180 Kč

Počet:


Poplatek za autorská práva

Nezabývejte se formalitami. My vyřídíme poplatek u společnosti OSA za autorská práva za Vás. Výše poplatku se vyčíslí individuálně na základě kapacity sálu, ve kterém se ples koná, průměrné výše vstupného a typu hudby. Cena na dotaz.

Cena
Individuální

Počet:


Foto a video z plesu

Kompletní foto a video dokumentace z Vašeho maturitního plesu za výhodnou cenu. V ceně 3 kamery a 2 fotografové, 1x 1- 1,5h video z plesu (záznam), 1x 2.5-3.5min video z plesu (sestřih), 600-1000 fotografií a 1x fotobudka s prodejem tištěných fotografií 50 Kč/foto, fotky v elektronické podobě zdarma.

Cena
37 000 Kč

Počet:


Maturitní intro video

Maturitní intro je hit posledních let. Video, které uvede téma vašeho plesu, zároveň maturanty představí a odstartuje maturitní předtančení. 

Cena
20 000 Kč

Počet:


Pojištění sálu a vybavení do 1 mil. Kč

Pojistěte se proti případným věcným škodám na majetku či vybavení způsobené nedbalostí maturantů a hostů v průběhu maturitního plesu. Plnění do výše škody 1 mil. korun se spoluúčastí maturantů 2 000 Kč.

Cena
4 900 Kč

Počet:


Pojištění sálu a vybavení do 500 000 Kč

Pojistěte se proti případným věcným škodám na majetku či vybavení způsobené nedbalostí maturantů a hostů v průběhu maturitního plesu. Plnění do výše škody 0,5 mil. korun, spoluúčast maturantů 4 000 Kč.

Cena
3 900 Kč

Počet:


Uvedené ceny jsou včetně DPH a nezahrnují agenturní práci.